اوخوماق زامانی: < 1 دقیقه

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
چئویرن: ایشیق
ترجمه: ایشیق
ایشیق
00:00
00:00

بو یازی‌نین سس فایلی هله حاضیرلانماییبدیر. بو یازی‌نی اؤز سسینیزله اوخویوب بیزه گؤندره بیلرسینیز.

مراسم بزرگداشت استاد شهریار در منطقه‌ی شیمرانات –  لواسان تهران

مراسم بزرگداشت استاد شهریار در منطقه‌ی شیمرانات –  لواسان تهران با حضور خانواده ایشان در تالار تشریفاتی صدر برگزار خواهد شد. در این مراسم که به همت «صندوق آذربایجانیهای لواسان»، «اداره فرهنگ شیمرانات»، «خانه‌ی ایران عاشیقلاری» و «آراشدیرما آزربای تورک کیتابلارین اوجاغی» برگزار می‌شود اساتید دانشگاهی، شخصیتهای ادبی فرهنگی آذربایجان و دوستداران استاد شرکت خواهند کرد.
این مراسم در تاریخ ۹۶/۶/۲۵ از ساعت ۱۶/۳۰ الی ۱۹/۳۰ در آدرس زیر برگزار خواهد شد و در آن دکتر رحیم رئیس‌نیا، دکتر حسین محمدزاده صدیق، دکتر محمد حریری، دکتر صمد رحمانی خیاوی، دکتر سعید قره‌آغاجلو، استاد ناظر شرفخانه‌ای، استاد رحیم اسدالهی قارتال، استاد میرزا شهرک سخنرانی خواهند کرد و عاشیق سلجوق شهبازی، عاشیق محبوب خلیلی و عاشیق نوید مثمر قطعاتی از موشیقی عاشیقی را ایفا خاهند کرد. گروه رقص خردسالان آذربایجانی توحید حاج بابایی و اجرای قطعاتی از موغام و واکال توسط علیرضا محمدی، صیاد کامرانی، آغاجان حسینی و محمد قادری از دیگر بخشهای مراسم خواهد بود.
دبیر اجرایی مراسم اسماعیل یوسف‌اوغلو و حضور در مراسم برای عموم آزاد و رایگان می‌باشد.

آدرس محل برگزاری مراسم: تهران- لواسان- بلوار امام خمینی- احمد آباد -تالار تشریفاتی صدر

 

اشتراک گذاری در print
چاپ

یک پاسخ

  1. متاسفم از اینکه استاد شهریار العبه دست کسانی شده است که تا امروز یک سطر در باره استاد مطلبی ننوشته اند و دبیری انتخاب کرده اند که قادر به نوشتن یک جمله صحیح به زبان خود نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *