بوگون چهارشنبه 1 اردیبهشت 1400 ساعات 14:37
ایشیق 1
آذربایجان معلم‌لری و تحصیل مساله‌سی
ایشیق 2

آذربایجان قفه‌خانالاری

ایشیق 3

آذربایجان و مهاجرت مساله‌سی

ایشیق 4
آذربایجان توی‌لاری

مراسم بزرگداشت استاد شهریار در منطقه‌ی شیمرانات –  لواسان تهران

مراسم بزرگداشت استاد شهریار در منطقه‌ی شیمرانات –  لواسان تهران با حضور خانواده ایشان در تالار تشریفاتی صدر برگزار خواهد شد. در این مراسم که به همت «صندوق آذربایجانیهای لواسان»، «اداره فرهنگ شیمرانات»، «خانه‌ی ایران عاشیقلاری» و «آراشدیرما آزربای تورک کیتابلارین اوجاغی» برگزار می‌شود اساتید دانشگاهی، شخصیتهای ادبی فرهنگی آذربایجان و دوستداران استاد شرکت خواهند کرد.
این مراسم در تاریخ ۹۶/۶/۲۵ از ساعت ۱۶/۳۰ الی ۱۹/۳۰ در آدرس زیر برگزار خواهد شد و در آن دکتر رحیم رئیس‌نیا، دکتر حسین محمدزاده صدیق، دکتر محمد حریری، دکتر صمد رحمانی خیاوی، دکتر سعید قره‌آغاجلو، استاد ناظر شرفخانه‌ای، استاد رحیم اسدالهی قارتال، استاد میرزا شهرک سخنرانی خواهند کرد و عاشیق سلجوق شهبازی، عاشیق محبوب خلیلی و عاشیق نوید مثمر قطعاتی از موشیقی عاشیقی را ایفا خاهند کرد. گروه رقص خردسالان آذربایجانی توحید حاج بابایی و اجرای قطعاتی از موغام و واکال توسط علیرضا محمدی، صیاد کامرانی، آغاجان حسینی و محمد قادری از دیگر بخشهای مراسم خواهد بود.
دبیر اجرایی مراسم اسماعیل یوسف‌اوغلو و حضور در مراسم برای عموم آزاد و رایگان می‌باشد.

آدرس محل برگزاری مراسم: تهران- لواسان- بلوار امام خمینی- احمد آباد -تالار تشریفاتی صدر

 

یک پاسخ

  1. متاسفم از اینکه استاد شهریار العبه دست کسانی شده است که تا امروز یک سطر در باره استاد مطلبی ننوشته اند و دبیری انتخاب کرده اند که قادر به نوشتن یک جمله صحیح به زبان خود نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *