اوخوماق زامانی: 2 دقیقه

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
چئویرن: ایشیق
ترجمه: ایشیق
ایشیق
00:00
00:00

بو یازی‌نین سس فایلی هله حاضیرلانماییبدیر. بو یازی‌نی اؤز سسینیزله اوخویوب بیزه گؤندره بیلرسینیز.

سفیر-صلح
کاریکاتوریست اردبیلی برنده جایزه جهانی قبرس

شهرام رضائی هنرمند کاریکاتوریست اردبیلی، جایزه مسابقه بین‌المللی کارتون زیتون قبرس سال ۲۰۱۵ را از دست نخست وزیر کشور قبرس دریافت کرد.
شهرام رضائی هنرمند کاریکاتوریست بین‌المللی که بنا به دعوت مسئولان کشور قبرس برای دریافت جایزه مسابقه بین المللی کارتون زیتون قبرس سال ۲۰۱۵ به این کشور سفر کرده بود، ضمن دریافت جایزه جهانی و دیدار با هنرمندان کاریکاتوریست، به عنوان سفیر فرهنگ و هنر با کالینجوو نخست وزیر کشور قبرس دیدار کرد.
این هنرمند اردبیلی هدف از این دیدار را گفتگو درباره مسائل فرهنگی و هنری و ترسیم دنیای بدون جنگ و خونریزی عنوان و خاطر نشان کرد: کاریکاتور به عنوان هنری بی‌مرز و بین‌المللی بهترین روش برای رساندن پیام صلح به جهان است.
رضائی از کاریکاتوریست ها به عنوان سفیران صلح در جهان نام برد و افزود: در این دیدار بر ایجاد صلح و آرامش در جهان و رساندن این پیام به واسطه هنر تأکید شد.
این هنرمند بین المللی که دبیر فرهنگ و هنر آموزش و پرورش اردبیل نیز هست، ضمن تقدیر و تشکر از نخست وزیر کشور قبرس به منظور حمایت های دولتی این کشور در برگزاری مداوم جشنواره ها و فستیوال های سالانه بین المللی کارتون و کاریکاتور، نشان ملی روز استان اردبیل منقش به نشان سلاطین صفوی به همراه ورنی ابریشمی صنایع دستی این استان را به نمایندگی از مجید خدابخش استاندار اردبیل و کریم حاجی زاده مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان به کالینجوو نخست وزیر کشور قبرس اهدا کرد.

منبع خبر: پایگاه تحلیلی خبری گونئی نیوز

اشتراک گذاری در print
چاپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *